Counter-Strike-MKD

Ova e makedonski forum
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Март 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

Share | 
 

 PRAVILA - Rules

Go down 
АвторПорака
zEr0Day
Admin
zEr0Day

Posts : 131
Join date : 2009-08-10
Age : 27
Location : Kumanovo

ПишувањеПредмет: PRAVILA - Rules   Пон Aвг 10, 2009 1:11 pm

All forum users are obliged to:

1. Бараме сите посетители на овој форум за да нивните прашања, информации или прашања се испратени на местото предвидено за тоа!

2. Исто така да ви теми не се навредливи содржини или спам!

3. Секако пред поцеток пишувам на тема која е на нова тема, бидете сигурни дека да се отвори "нова тема"!

4. Не поставуваат прашања за темата додека веќе го имате одговорот!

5. Имињата на темите треба да бидат јасни и Прегледни!

6. Теми за да немаат ништо заедничко со политика!

7. Прва барате одговори пред да почне со тема (прашање)!

8. Ве молиме задржи вашето право да јавно мислење, бидејќи честопати се случува аргумент на форумот!

9. Дека вашите пораки се во согласност со темата!

10. Ако веќе одговорил на една тема да не пишувам повеќе!

11. Забранета навреда на администратор или други регистрирани играчи!

12. Тука е дозволено да се рекламирате вашиот клан форум, и само во subject''Introduce вашиот клан!

13.Потпис (Потпис) не треба да содржи линкови (на други сајтови и форуми)

14. Забранетиот одговор на тема само смешковци, ако немаш коментар да го напушти, ако не, не ФЛУДИРАЈ!

15. Обидете се да nekoristite CAPS LOCK!


За секое непочитување на овие правила ќе добијат одредена мерка !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://counter-strike-mkd.forummk.com
 
PRAVILA - Rules
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Counter-Strike-MKD :: Forum :: Pravila na Forumot-
Отиди до: